شماره موبایل خود را وارد نمایید:
در صورت ترابرد اپراتور مورد نظر را انتخاب نمایید:
نتیجه استعلام
شناسه قبض:
شناسه پرداخت:
شماره موبایل:
شماره تلفن:
مبلغ قبض:
0تومان
مبلغ میان دوره:
0تومان
مبلغ پایان دوره:
0تومان
کاربرگرامی:لطفا شماره موبایل خود را برای اطلاع از وضعیت نهایی قبض وارد نمایید.
دریافت شماره موبایل
کاربرگرامی:لطفا شماره موبایل خود را برای اطلاع از وضعیت نهایی قبض وارد نمایید.
خرید بسته اینترنت ایرانسل

خرید بسته اینترنت ایرانسل

خرید بسته اینترنت ایرانسل برای سیم کارت های دائمی، اعتباری و TD LTE در بامن24 امکان پذیر است. شما می‌توانید بسته های اینترنت ایرانسل را از طریق فیلترهای دوره بسته، حجم بسته و قیمت آن مرتب کنید و بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید و اقدام به خرید بسته اینترنت کنید.

خرید بسته اینترنت همراه اول

خرید بسته اینترنت همراه اول

در بامن24 امکان خرید بسته اینترنت همراه اول اعتباری، دائمی و TD LTE وجود دارد. شما می‎توانید بسته های اینترنت همراه اول را بر اساس دوره بسته، حجم بسته و قیمت آن فیلتر کنید و به آسانی بسته اینترنت مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای خرید آن اقدام کنید.

خرید بسته اینترنت رایتل

خرید بسته اینترنت رایتل

برای خرید بسته اینترنت رایتل، نوع سیم کارت خود اعتباری، دائمی و TD LTE را انتخاب کنید. در بامن24 این امکان وجود دارد که بسته های اینترنت رایتل را بر اساس دوره بسته، حجم بسته و قیمت آن فیلتر کنید و به راحتی بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس برای خرید آن اقدام کنید.

استعلام و پرداخت قبوض

بسته اینترنت

بامَن24

گزارش خریدهای قبلی

خرید شارژ

تنوع در خرید بسته اینترنت

تنوع در خرید بسته اینترنت

سامانه بامن24 همواره می‌کوشد تا بسته های اینترنت متنوع و باصرفه را به شما عزیزان ارائه دهد. با در اختیار داشتن کارت‌های بانکی عضو شتاب و رمز پویا، اقدام به خرید بسته اینترنت ایرانسل، همراه اول و رایتل و استفاده از سایر خدمات وبسایت نمایید. شما می‌توانید وبسایت بامن24 را به صفحه اصلی خود اضافه کرده و یا اپلیکیشن بامن24 را نصب کنید و از خدمات این سامانه در هر زمان و مکانی که لازم بود، استفاده نمایید.

سوالات متداول

هزینه اینترنت داخلی در بسته‌های اینترنت همراه چطور محاسبه می‌شود؟

تعرفه مصرف آزاد و بسته اینترنت همراه، برای پیام‌رسان‌های داخلی به یک سوم کاهش یافته است. سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، به صورت دوره‌ای، آی‌پی وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن‌هایی که پیام‌رسان داخلی محسوب شده و تعرفه‌ آن‌ها به صورت یک سوم محاسبه می‌شود را به اپراتورها ابلاغ می‌کند.

ترافیک ملی چیست؟

ترافیک ملی شامل وب‌سایت‌های منتخب است. در صورت خرید هر یک از بسته‌های اینترنت همراه، می‎توانید در زمان مراجعه به وب‌سایت‌های منتخب ، از ۵۰% تخفیف در هزینه اینترنت بهره‌مند شوید.

4G چیست و چه مزایایی دارد؟

نسل چهارم شبکه تلفن همراه که به عنوان جدیدترین فناوری ارتباطات سیار در کشور شناخته می¬شود، تجربه کاربری متمایزی را برای کاربران تلفن همراه و اینترنت به ارمغان آورده است. شبکه های مبتنی بر این فناوری مبتنی بر پروتکل اینترنت (IP) بوده و با بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی امکان ارایه پهنای باند با سرعت بسیار بالاتر از نسل¬های قبلی را برای مشترکین رایتل فراهم نموده است. سرعت دانلود در شبکه LTE معادل حداکثر Mbps 150 و سرعت آپلود Mbps 50 در نسخه های دیگر این نسل از شبکه، این سرعت افزایش می یابد . البته بسته به تعداد کاربرانی که به طور همزمان در یک منطقه جغرافیایی از اینترنت استفاده می کنند، سرعت تغییر می کند.

چطور می‌توانم بسته مورد نظرم را از بین چند بسته موجود به راحتی انتخاب کنم؟

شما می‌توانید از قسمت فیلتر، دسته بندی بسته های اینترنت را بر اساس دوره بسته، حجم بسته، قیمت بسته مشاهده کنید، سپس اقدام به خرید بسته اینترنت مورد نظر نمایید.

آیا بعد از خرید بسته اینترنت و پرداخت هزینه آن، امکان بازگرداندن پول به حسابمان وجود دارد؟

بله، در صورتیکه پس از پرداخت مبلغ، بسته اینترنت فعال نشود و مسأله از طرف سایت باشد، ظرف مدت کوتاهی به صورت اتوماتیک این مبلغ به حساب شما بازگردانده می شود. در صورتی که پس از پرداخت، در دریافت خدمات از بامن24 مسأله روبرو شدید، با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا راهنمایی شوید .