شماره موبایل خود را وارد نمایید:
در صورت ترابرد اپراتور مورد نظر را انتخاب نمایید:
نتیجه استعلام
شناسه قبض:
شناسه پرداخت:
شماره موبایل:
شماره تلفن:
مبلغ قبض:
0تومان
مبلغ میان دوره:
0تومان
مبلغ پایان دوره:
0تومان
کاربرگرامی:لطفا شماره موبایل خود را برای اطلاع از وضعیت نهایی قبض وارد نمایید.
دریافت شماره موبایل
کاربرگرامی:لطفا شماره موبایل خود را برای اطلاع از وضعیت نهایی قبض وارد نمایید.
خرید شارژ ایرانسل

خرید شارژ ایرانسل

خرید شارژ ایرانسل در بامن24 به صورت مستقیم و یا دریافت کد پین امکان پذیر است. شما می‌توانید مبلغ دلخوه خود را انتخاب کنید و اقدام به خرید شارژ عادی یا شگفت انگیز کنید.

خرید شارژ همراه اول

خرید شارژ همراه اول

امکان دریافت کد پین و یا خرید شارژ مستقیم همراه اول در بامن24 وجود دارد. علاوه بر خرید شارژ عادی، می‌توانید اقدام به خرید شارژ بانوان و شارژ جوانان همراه اول استفاده کنید.

خرید شارژ رایتل

خرید شارژ رایتل

خرید شارژ رایتل در بامن24 به صورت مستقیم و یا دریافت کد پین امکان پذیر است. می‌توانید مبلغ دلخواه خود را انتخاب کنید و اقدام به خرید شارژ عادی یا شورانگیز رایتل کنید.

استعلام و پرداخت قبوض

بسته اینترنت

بامَن24

گزارش خریدهای قبلی

خرید شارژ

سهولت در خرید شارژ

سهولت در خرید شارژ

سامانه بامن24 همواره می‌کوشد تا خرید شارژ سریع و آسان را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد. با در اختیار داشتن کارت‌های بانکی عضو شتاب و رمز پویا، اقدام به خرید شارژ ایرانسل، همراه اول و رایتل و استفاده از سایر خدمات وبسایت نمایید. شما می‌توانید وبسایت بامن24 را به صفحه اصلی خود اضافه کرده و یا اپلیکیشن بامن24 را نصب کنید و از خدمات این سامانه در هر زمان و مکانی که نیاز بود، به راحتی استفاده نمایید.

سوالات متداول

امکان خرید چه نوع شارژ هایی از سامانه بامن24 وجود دارد؟

شما امکان خرید شارژ مستقیم و دریافت کد پین اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل را دارید. هم چنین علاوه بر خرید شارژ عادی، امکان خرید شارژ شگفت انگیز ایرانسل، شارژ بانوان و جوانان همراه اول و شارژ شورانگیز رایتل وجود دارد.

درصورت بروز مشکل چه کاری باید انجام دهیم؟

در صورت بروز هر گونه اشکال احتمالی با پشتیبانی بامن24 تماس بگیرید.

آیا بعد از خرید شارژ و پرداخت هزینه آن، امکان بازگرداندن پول به حسابمان وجود دارد؟

بله، در صورتیکه پس از پرداخت مبلغ، خدمات مورد نظر به شما ارائه نشود و مسأله از طرف سایت باشد، ظرف مدت کوتاهی به صورت اتوماتیک این مبلغ به حساب شما بازگردانده می شود. در صورتی که پس از پرداخت، در دریافت خدمات از سایت با مسأله روبرو شدید، با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

شارژ ایرانسل خریدم اما بعد از پرداخت، اینترنتم مشکل پیدا کرد و قطع شد؛ چکار کنم؟

دو حالت وجود دارد یا مبلغ پرداخت شده به سایت ارجاع شده است یا خیر، در صورتی که ارجاع داده نشده باشد، مبلغ شما پس از 15 دقیقه برگشت خواهد خورد اما در صورتی که ارجاع داده شده باشد، به ایمیل و شماره همراهی که وارد کرده اید، شارژ ایرانسل ارسال خواهد شد. در صورتی که ارسال نشد، می توانید با پشتیبانی بامن24 تماس حاصل نمایید.

در صورتیکه در هنگام خرید شارژ، مبلغ از حساب کسر شود ولی تلفن همراه شارژ نشود، چه کاری باید انجام داد؟

در صورتیکه مبلغ از حساب شما کسر شد و تلفن همراه مورد نظر شارژ نگردید، سیستم به گونه ای طراحی شده که در اولین فرصت ممکن ظرف مدت 48 ساعت در صورت کسر وجه از حساب حتما شارژ مربوطه بر روی خط مربوطه اعمال خواهد شد و جهت اطمینان در قسمت پیگیری شارژ اینترنتی می توان شماره سریال را دریافت کرد و در صورت نشان دادن شماره سریال، خرید شما موفق بوده است و حتما شماره تلفن همراه مورد نظر شارژ گردیده است.

چگونه مي توانم از جزييات يکايک تراکنش ها مطلع و آن ها را دريافت نمايم؟

با نصب اپلیکیشن بامن24 شما می‌توانید، گزارشات خرید های قبلی را مشاهده کنید.